Oba Bilgisayar - Alanya

Yayınlanma tarihi: Haziran 9, 2021
Güncellenme tarihi: Ağustos 4, 2022
  • Konum: Oba Mah, Alanya, Antalya, Turkey

Oba Bilgisayar Alanya Hakkında Kısa Bilgi:

Alanya Oba  mahallesi Bilgisayar ve bilişim teknoljileri 


Alanya ve Oba mahalesinde Notebook veya Masaüstü bilgisayarlarınızda oluşan sorunlar doğrultusunda almak istediğiniz teknik servis hizmetlerimizi ister işyerinizde isterseniz de evinizde yerinde teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aldığınız yerinde teknik servis hizmeti durumunda evinizde veya işyerinizde Yerinde servis  tarafından gelinerek tüm testler yapılır, Anlık çözümlenebilecek bir durum ise çözüme ulaştırılıp bilgisayarınız teslim edilir. Bilgisayarınızda parça değişimi olacak ise bunu siz değerli müşterilerimiz ile hem sorun kaynağını hem de fiyat bilgisini paylaşarak ve bu sorunun giderilmesini ve onay vermeniz durumunda hemen gerekli parçaların tedariki  gerekiyorsa değişimi tarafımızca yapılacaktır.. Laptop veya Masaüstü bilgisayarlarınıza takılan sıfır veya ikinciel parçalarla  yerinde teknik destek sağlamış oluruz. Alanya ve beldelerinde Bilgisayar teknik servis hizmeti talep edildiğinde  işyerinize veya evinize gelir sorunu çözümlemeye çalışır, eğer sorunu çözümleyemeyecek olursak isteğiniz doğrultusunda size çözüm üretir ve adresinize teslim edilir. Notebook veya Masaüstü bilgisayarlarınızda karşılaşılan sorunlarda endişelenmenize gerek yok; yapmanız gereken tek detay 0 534 5427277 No’lu telefonu arayarak yerinde teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. En Yakın Bilgisayarcı Bilgisayarlar hayatımızın en temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir, Eba, Okul, ders, iş ve bir çok alanda laptop, veya masaüstü bilgisayarların kullanımı fazlasıyla yaygınlaşmasıyla birlikte kullanım oranları’da %99 Artmış bulunmaktadır. Teknolojik her ürün gibi bilgisayarlarınızda’da bozulma veya arızalanmalar olabilir. En uygun fiyatlar’la Alanya ve Oba mahhaesinde Bilgisayarcı ‘ nız olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak adına aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir. Bölgenize en yakın bilgisayarcı olarak Bilgisayar arızalarınızı gidermeye çalışmakla birlikte, yedek parça tedariği’de sağlamaktayız. Alanya’nın her noktasına siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşarak bilgisayarınızın arıza durumuna göre ev veya ofisinizde yerinde teknik servis hizmetimiz’de bulunmaktadır.


 


 


Masaüstü bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, güncelleme, virüs temizleme,ekran kartı, ram, işlemci, anakart, güç kaynağı, harddisk, dvd/cd-rom, monitör, LCD panel  değişimi garantili ve ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir.


Laptop  Dizüstü, Netbook ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, güncelleme, virüs temizleme, her marka laptop / dizüstü ve netbook’ta LCD, LEDpanel ekran, klavye, şarj soketi, menteşe değişimi, ram, harddisk, usb soket, tamir, değişim, güncelleme, yenileme işlemleri garantili olarak Al-Bil Oba'da   Bilgisayar  teknik olarak hesaplı olarak gerçekleştirilmektedir.


Tablet Bilgisayarlar ; Yazılım hataları, onarımı, lisanslı işletim sistemi kurulumları, fabrika ayarlarına döndürme, geri yükleme, güncelleme vs gibi bir çok hizmet tarafımızdan müşteri memnuniyeti ilkesiyle  sağlanmaktadırAlanya Bilgisayar Alanya Bilgisarcı Oba Bilgisayar Oba Bilgisayarcı
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Paylaş

Yararlı bilgi

  • Ard niyetli durumlardan kaçınmak için satıcı ile yüz yüze görüşün veya güvenli ödeme seçeneklerini kullanın.
  • Western Union, Moneygram ya da başka anonim servisler üzerinden asla ödeme yapmayın
  • Kendi ülkeniz dışından alışveriş yapmayın. Ülke dışından çek kabul etmeyin.
  • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.